“Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en bewonder…”

Datum: 17-09-2023  

Deze zeven kernwoorden uit een bekend lied van Ramses Shaffy vormen het thema voor het komende nieuwe seizoen.
Woorden, die regelrecht uit onze levensreis lijken te zijn weggelopen.
Een reis, waarop we leuke en minder leuke dingen ervaren, blijde en verdrietige momenten, waarin wordt gezongen, maar ook gevochten tegen onrecht, waarin wordt gehuild om wat gebeurt, waarin op allerlei manieren wordt gebeden. We lachen en genieten als het kan, en proberen ons eigen steentje bij te dragen aan de wereld, een wereld die we van tijd tot tijd kunnen bewonderen.

Het is een levensreis die we soms alleen afleggen, dan weer met reisgenoten onderweg, maar, zo zingt het lied ook: we zijn allemaal samen onderweg. Onderweg in het leven, nu eens zoekend, soms vechtend met, dan weer vertrouwend op die Ene Reisgenoot, die met ons meetrekt..

Op de startzondag, 17 september, zullen we op verschillende manieren dit levenslied verkennen en aftasten. En ook het komende seizoen zullen er allerlei activiteiten plaatsvinden, die aan deze kernwoorden raken.

Een nieuw seizoen ligt voor ons. Graag tot ziens!

Anneke de Hoop