Succesvolle inzameling voor Kledingbank

Datum: 16-12-2023  

Zaterdag 16 december werd in De Sprankel op initiatief van Ineke van Rheenen een inzameling voor de Kledingbank in Zelhem georganiseerd.

Ruurlo loopt warm voor inzameling van winterkleding

Inwoners van Ruurlo gaven ruim gehoor aan de oproep om met nog goed bruikbare kleding naar De Sprankel te komen.
Maar liefst 55 grote dozen vol en ook nog 44 zakken vol konden naar de Kledingbank in Zelhem worden gebracht.

De organisatoren werden verrast door de vrijgevigheid van de Ruurloërs. Zij hadden hun handen vol aan het verwerken van alle kleding, schoenen en linnengoed.

De Kledingbank in Zelhem valt onder de verantwoordelijkheid van de diaconie van de Lambertikerk.
Het doel is de mensen die het niet breed hebben in hun levensbehoefte te helpen. Er is gekozen voor een winkelconcept, zodat bezoekers zelf kunnen uitzoeken wat ze willen dragen. Voor mensen die gebruik maken van de Voedselbank is de kleding gratis tot 20 stuks, mensen met iets meer te besteden kunnen er ook terecht voor weinig geld. Ook inwoners van Ruurlo en Barchem zijn welkom bij de Kledingbank.

Je vindt de Kledingbank in de voormalige kantine van voetbalvereniging ZZC’20 op sportpark de Pol aan de Vincent van Goghstraat 74 in Zelhem. Openingstijden: iedere dinsdag van 13.00-14.30 en iedere laatste zaterdag van de maand van 10.00-12.00 uur.

Kijk voor meer informatie op www.lambertikerk.nl/kledingbank.