Petrus bezoekt Ruurlo

Datum: 13-02-2023  

Afgelopen week maakte de KRO-NCRV in Ruurlo opnamen voor het tv-programma ‘Petrus in het land’. Deze keer kwam Petrus dus naar Ruurlo. De aflevering waarin de Protestantse Gemeente Ruurlo-Barchem centraal staat wordt op 25 februari om 17.10 uur uitgezonden op NPO2.

 

Dorpskerk
In onze 700 jaar oude Dorpskerk kwam dominee Anneke de Hoop aan het woord. Zij haakte in op het door de KRO-NCRV aangedragen thema voor deze uitzending: ‘Onderweg zijn’.
Een aantal gemeenteleden vertelde welke bijdrage zij als vrijwilliger leveren aan het werk in kerk en maatschappij. Wat inspireert hen? Waar halen zij hun voldoening uit en wat is hun motivatie om zich te blijven inzetten voor het kerkenwerk?

Het Brede Dak en Rock Solid
Er werd niet alleen in de Dorpskerk gefilmd. Ook werden er opnames gemaakt tijdens Het Brede Dak waar een 60-tal inwoners van Ruurlo en Barchem één keer per maand geniet van een maaltijd die door vrijwilligers in kerkelijk centrum De Sprankel wordt verzorgd.
Ook was er aandacht voor Rock-Solid, het jeugdwerk in onze gemeente.

Uitzending gemist?
Heb je de TV-uitzending gemist, of wil je deze terugkijken? Klik dan op onderstaande link:
Petrus in het land: PG Ruurlo-BarchemDs. Anneke de Hoop wordt geïnterviewd door de KRO-NCRV.

Klik hier voor meer impressiefoto’s.