Kerst bij Solid Friends

Datum: 22-12-2023  


Op vrijdag 22 december zijn we op reis geweest met Solid Friends.
Net als Jozef en Maria ook op reis gingen.

We kwamen in De Sprankel bij elkaar en zijn met een speurtocht naar een gemeentelid gegaan. Daar waren we welkom met drinken en allerlei lekkers.
Emma, zij zat vroeger op Rock Solid, heeft het verhaal verteld van de herders die op reis waren naar de stal van Bethlehem. Mw. Ariens had een herdersstaf waar ze enthousiast over vertelde hoe dat in zijn werk ging.

Daarna ging onze reis met een speurtocht naar het volgende gemeentelid. Daar werden we ook welkom geheten met warme chocolade melk en heeft dhr. Mulder het kerstverhaal verteld van de wijzen uit het oosten.
Deze wijzen waren ook op reis.

En zo eindigde onze reis weer terug in De Sprankel waar iedereen een kerstcadeautje kreeg.
Voor degenen die er niet waren is het thuis bezorgd.

Els en Joke