Happen en Trappen

Datum: 26-09-2026


HAPPEN EN TRAPPEN, als kok of als gast, net wat u past…

Wegens succes in herhaling
Een verrassingsdiner! Voor elke gang fiets je naar een ander adres. Het aantal af te leggen kilometers valt wel mee, dus afgetraind hoef je er niet voor te zijn. (En als fietsen geen mogelijkheid is, je mag ook lopen of rijden, zo streng is het niet.) En iedereen die wil, kan een (eenvoudig!) gerecht bereiden.

De gasten
We beginnen samen in de kerk  voor het aperitief. Je krijgt daar een envelop waarin staat wie jouw gastkok is voor het eerste gerecht. Je fietst erheen met de gasten die daar ook eten. Dan pas krijg je de envelop voor het tweede adres. Tenslotte eten we gezamenlijk een toetje in de Sprankel. Je weet niet met wie je eet, wat je eet en waar je eet. Een complete verrassing dus! En voor onderweg zijn er een aantal inspirerende gespreksvragen, waarover je met elkaar in gesprek kunt gaan.

De koks
Je kunt gast zijn of kok. Of allebei. Je kunt aangeven of je een voorgerecht of een hoofdgerecht wilt maken en voor hoeveel personen. Voor de andere gerechten ben je dan gast aan tafel.
Je kookt in je eigen keuken en je ontvangt de gasten in je eigen huis. Als je een voorgerecht maakt en je moet nog wat voorbereiden, ga je iets eerder naar huis tijdens het aperitief. Als kok krijg je dus ook  een envelop waar je gastadres in staat voor je  andere gerecht. Je kunt je ook opgeven om een toetje te maken en dat meenemen naar de Sprankel voor de laatste gang.

De financiën
Als je alleen deelneemt als gast, ontvangen we graag een vrije gift. De opbrengst gaat naar een goed doel, daar hoor je tzt meer over.

Organisatie
Dit kan alleen plaatsvinden als er voldoende gasten zijn die ook willen koken!! Het is een hele uitzoekerij wie waar wat gaat eten. Daarom is het belangrijk dat je niet lang twijfelt.

Dus reageer vóór 15 september naar Anneke de Hoop o.v.v. happen en trappen.
Het programma begint zaterdag 26 september om 15:30 uur, het dessert en napraten zal rond 19:30 uur plaatsvinden.

Wil je meer informatie, bel, app of mail: Anneke de Hoop, tel. 06 23 25 97 55, anneke.dehoop@pknruurlobarchem.nl.

Vóór 21 september ontvangen gasten en koks een e-mail met bevestiging van deelname en betaalwijze. De koks krijgen dan ook te horen of zij een voor-, hoofd- of nagerecht maken en voor hoeveel personen. Zorg dus dat uw e-mailadres duidelijk en juist is geschreven.

Namens de taakgroep Pastoraat,
Anneke de Hoop