Galaxy filmavond

Datum: 16-02-2024  

De jonge Zak met het syndroom van Down heeft slechts één droom: een professioneel worstelaar worden!

Wanneer hij op een dag wegloopt uit het verpleegtehuis, wil hij niks liever dan die droom waarmaken. Al snel ontmoet hij Tyler, die ook op de vlucht is.
Als twee ongewone bondgenoten weten ze te ontsnappen en beleven ze de wildste avonturen. Ze overtuigen zelfs de aardige Elanor, een medewerkster van het verpleeghuis, om zich bij hen aan te sluiten op hun reis.

De Galaxy (jeugdruimte Sprankel) is open vanaf 19.45 uur (koffie is klaar!) en de film start om 20.15 uur. Tijdens de film zal er een pauze worden ingelast en na de film is er gelegenheid nog wat te drinken en met elkaar na te praten.

Iedereen is welkom. De entree is gratis.

Volgende filmavond: 15 maart 2024