Galaxy filmavond

Datum: 17-11-2023  

De film ‘Nowhere Special’ gaat over John, een alleenstaande glazenwasser in Noord-Ierland die de zorg heeft over zijn zoontje Michael van vier.

John heeft echter niet lang meer te leven, dus gaat hij op zoek naar de perfecte ouders voor Michael. Hij denkt te weten wat hij zoekt en weet zich gesteund door het adoptiebureau, maar het perfecte gezin lijkt niet te bestaan. Toch moet John tot een beslissing komen. Wat is een goede ouder en wie is het beste voor Michael? Samen ontdekken ze dat je op je gevoel moet vertrouwen.

De Galaxy (jeugdruimte Sprankel) is vrijdagavond 17 november open vanaf 19.45 uur (koffie is klaar!) en de film start om 20.15 uur. Tijdens de film zal er een pauze worden ingelast en na de film is er gelegenheid nog wat te drinken en met elkaar na te praten.

Iedereen is welkom. De entree is gratis.

Volgende filmavond: 19 januari 2024