Collecte voor kinderen in Oekraïne – wie helpt?

Datum: 20-11-2023  

Geef kinderen in Oekraïne een hoopvolle toekomst.
Leden van onze kerk komen daarvoor huis-aan-huis langs met de collectebus.

Een hoopvolle toekomst voor kinderen in Oekraïne

In de week van 20 t/m 25 november wordt er misschien bij u aan de deur gebeld door een collectant die uw bijdrage vraagt voor de landelijke collecte van Kerk in Actie ten behoeve van de kinderen in Oekraïne. Doe open!

Ondanks de oorlog bouwen de mensen in Oekraïne elke dag aan hun toekomst. Voor zichzelf, maar vooral voor hun kinderen, de toekomst van het land. Kerk in Actie helpt hen graag deze verschrikkelijke tijd zo goed mogelijk door te komen. Met opvangplekken waar ze kunnen opwarmen en spelen. Met voedsel. Met gebouwen zodat ze naar school kunnen gaan. En met psychosociale hulp om trauma’s te voorkomen of te beperken.
Met jouw gift in de collectebus bouw je mee aan een hoopvolle toekomst voor Oekraïne.

De coördinatie van de huis-aan-huiscollecte in Ruurlo is in handen van Gerrit Laarman.