Zondagse eredienst, je wordt van harte uitgenodigd om deze dienst bij te wonen.
Tijdens de dienst wordt er gecollecteerd.
De eerste collecte is voor Kerk in Actie: Zending Pakistan
De tweede collecte is voor ons kerkelijk werk.
Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en een kopje koffie/thee of fris te drinken.
De dienst is ook te volgen via kerkdienstgemist.nl.
Bloemen en liturgie
Lees waar de bloemen in deze dienst naartoe gaan en de liturgie van deze dienst door dit document te openen: Bloemen en Liturgie.
Digitaal collecteren
Omdat in de huidige tijd steeds meer mensen geen contant geld meer bij zich hebben en digitale betalingen makkelijker vinden, is het digitaal collecteren ook in onze kerk mogelijk.
Voor meer informatie, lees: PGRB – digitaal collecteren.
Toelichting op de collecte
Kerk in Actie – Zending Pakistan
In landen met religieuze spanningen brengen partnerorganisaties van Kerk in Actie jongeren van verschillende geloofsachtergronden samen, bijvoorbeeld in Pakistan.
In het islamitische Pakistan zijn christenen en hindoes in de minderheid.

Moslims, christenen en hindoes ontmoeten elkaar bij trainingen in vakmanschap, ondernemerschap, leiderschap en sociale vaardigheden. Zij gaan samenwerken.
Sommigen huren samen een bedrijfsruimte. Zo groeien wederzijds begrip én hun kansen op werk en worden zij in hun eigen gemeenschappen ambassadeurs voor verdraagzaamheid.
Zo bouwen zij aan een gedeelde toekomst.
Met de opbrengst van deze collecte steun je het werk van Kerk in Actie in Pakistan en andere zendingsprojecten. Help je mee?
Lees meer: Kerk-in-Actie – Zending Pakistan.

