Jonge internationale topmusici spelen oude en nieuwe meesterwerken.
In het Pinksterweekend (26 tot en met 29 mei) organiseert Podium Eibergen de tweede editie van het Kamermuziekfestival Eibergen.
Artistiek leider en violist Tim Brackman (1993) heeft 17 muziekvrienden uitgenodigd, waarmee hij op verschillende locaties in Eibergen en omgeving de mooiste kamermuziek laat horen.
Op zondagavond 28 mei, Eerste Pinksterdag, wordt een concert gegeven in de Dorpskerk in Ruurlo.
Tijd: 20.00 – 21.15 uur
‘Metamorphosen’
In het concert ‘Metamorphosen’ staat het gelijknamige indrukwekkende strijkseptet van Richard Strauss centraal, waarin de componist zijn afschuw voor het Nazi-regime verwerkte. Voorafgaand hieraan hoort u het pianokwartet van Fauré, Jewish Songs van Weinberg en het strijkkwartet van de Nederlandse componist Joël Waterman.
Het concert biedt een prachtige combinatie van oude en nieuwe meesterwerken, uitgevoerd door jonge internationale topmusici.
Laat je verrassen!
Voor meer informatie en het bestellen van toegangskaarten zie podiumeibergen.nl
