Koffiemorgen met reisverslag Canada

Datum: 21-06-2023  

Weet u dat er iedere 3e woensdag van de maand een koffieochtend wordt gehouden in De Sprankel? Om 10.00 uur staat de koffie klaar! Gezelligheid, een praatje, elkaar ontmoeten, onder het genot van een kopje koffie met iets lekkers, dat zijn de belangrijkste ingrediënten van de koffieochtend.

Maar er komen ook regelmatig interessante onderwerpen aan de orde waar we met elkaar over kunnen praten en nadenken. En regelmatig komen de dames van het symbolisch bloemschikken ons helpen om b.v. mooie lente, herfst of kerststukjes te maken.

Woensdag 21 juni a.s. komen Jan en Janny Bouwmeester ons iets vertellen over hun mooie reis naar Canada, uiteraard met prachtige foto’s erbij.

We hopen van harte dat u er dan ook bij bent!

Het is echt de moeite waard om eens een koffieochtend te bezoeken!