Galaxy-film: “Miele”

Datum: 24-02-2023  

UITNODIGING

Vrijdag 24 februari filmavond

“MIELE”
“Mooi poëtisch debuut”

Een korte weergave van de inhoud van Miele:

De eigenzinnige Irene woont in haar eentje aan de kustlijn van Rome.
Ze laat haar vriend en ouders in de waan dat ze studeert. In werkelijkheid haalt ze illegaal inslaapmiddelen uit Mexico. Ze maakt het haar levensdoel om met dit middel terminaal zieken een kans te geven om vredig te sterven.
Wanneer ze op een dag bij een nieuwe “klant” aankomt blijkt hij wel een wens geeft om te sterven, maar niet ziek is. Omdat Irene zijn dood niet op haar geweten wil hebben, zijn de twee tegen hun zin in tot elkaar veroordeeld. Het zet Irene’s werk in een compleet ander daglicht.

De Galaxy (Sprankel) is open vanaf 19.45 uur en de film zal starten om 20.15 uur. Tijdens de film zal er een pauze worden ingelast en na de film is er gelegenheid nog wat te drinken en met elkaar na te praten.
Van harte welkom!

Roland Meurs